Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Kameralı sohbete bağlan - MobiL10.NET,Mobilchat,Kamerali Mobil sohbet,Görüntülü Mobil sohbet


Kameralı sohbete bağlan

1 yıldır seviyeli ve düzeyli bir şekilde hizmet veren kameralı sohbet sitesi kesintisiz olarak kullanıcılarına 7/24 sohbet imkanı sunmaktadır. Google üzerindeki sıradan cinsel içerikli veya sorumsuz görüntülü sohbet sitelerinden sıkıldınızmı ? Kendinize daha düzeyli ve aile ortamıyla takılacak bir yermi arıyorsunuz ? Kamerali-sohbet.net adresi tam size göre bir adres diyebiliriz ! Seviyeyi ön planda tutup işin kolay yanına kaçmayan nadir sitelerden bir tanesi olduğunu iddia ediyoruz.. Operatörlerimiz , Amir ve adminlerimiz bu sistemi düzgün bir şekilde sürdürebilmeleri için gece gündüz çalışmaktadır. Özelinizde sizleri rahatsız eden kullanıcıları özel kısmından report ederek yetkili kişilere bildirebilir, yada engelleme tuşuna basarak engelleyebilirsiniz.
General oda içerisinde sizi rahatsız edip ve moderatörlerin gözünden kaçan bir şey olması halinde operatör arkadaşlarımıza iletebilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz !

Kameralı sohbet sistemimizin + yönleri eski tip java sohbetlere çok benziyor olması ve aynı şekilde hem yazılı chat hemde kameralı sohbet yapabilme olanaklarına sahipsiniz, aynı zamanda özelde sesli görüşebilir , istediğiniz kişilere müzik dinletebilir veya görüntülü konferans ayarlayıp birden fazla kişiyle aynı anda sohbet etmenin tadını bizimle çıkarabilirsiniz !

Oda içerisinde premium üye olarak sistemimizin özelliklerini tam anlamıyla kullanarak görüntülü sohbet sisteminden sınırsız yararlanabilir, kendi odanızı oluşturabilir ve sistemin gereksinimlerinden tam anlamıyla faydalanabilirsiniz.

Kendi operatörlerinizi ve kendi yöneticilerinizi kendiniz belirlemek için oda kurmanız gerekmektedir. Oda kurmak için vip üye olmanız yeterli olacaktır !

Premium üye olmanın avantajları nelerdir ?

Premium üye olarak özelden sınırsız mesaj yazabilir, görüntülü konferans yapabilir , general odalarda müzik çalabilir (operatörlerin bilgisi olması dahilinde) , özelde kameralı ve sesli bir şekilde sohbet edebilir ve aynı zamanda tuttuğunuz bir takımın logosunu beğenip nick’inizin yanına entegre ettirebilirsiniz.

Premium üyelik 30 gündür. Paypal ödeme yada havale yoluyla yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için ödeme bildirimi sayfasına girerek premium özellikleri sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Chat sistemimize katılarak %100 gerçek üyelerle aktif olarak online sesli ve görüntülü bir şekilde sohbet ederek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz !

Seviyeli ve düzeyli bir sohbet ortamıyla vakit geçirmeniz dileğiyle iyi sohbetler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bedava Kameralı Çet başlıklı makalemizde çet odaları, çet sitesi ve görüntülü çet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: mobil10

Görüntüleme: 218 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 05 Nisan 2022

Cevap bırakın

MobiL10 sohbetyeri sohbetyeri.com sohbetyeri.com.tr sohbetyeri.net